Kurzy jezdectví

V našem areálu probíhají pravidelné jezdecké lekce v určených termínech pod vedením zkušených cvičitelů. Veškerá výuka probíhá na vyhrazených tréninkových plochách areálu Farmy Ptýrov s důrazem na maximální bezpečnost. Je striktně vyžadováno použití jezdecké přilby, které máme také k dispozici k zapůjčení. Pro úplné začátečníky, kteří si potřebují osvojit správný sed je určen trénink na lonži, pro zkušenější jezdce, jenž chtějí zdokonalit své jezdecké umění je k dispozici venkovní jízdárna i krytá jezdecká hala. Pro zájemce o skokový trénink je možné domluvit individuální skokové hodiny. Mnoho našich žáků ukončilo výuku jízdy na koni složením Zkoušek základního výcviku jezdce České jezdecké federace, které každý rok na jaře pořádáme v našem areálu. Tito jezdci se pak často stávají majiteli vlastních koní a pod dohledem trenéra se účastní oficiálních závodů.


Naši školní koně

Samuraj

Samuraj

Ryzák, který je díky zkušenostem a inteligenci nejčastěji využíván pro malé děti. Dosažená sportovní výkonnost „S“.


Limit

Limit

Tmavý hnědák, využíván i ve svém věku díky výborné kondici jako učitel začínajících jezdců v nižších parkurech. Dosažená výkonnost „S“.


Theo

Theo

Velký charakterní hnědák s trochu dominantní povahou. Dosažená výkonnost „S“.
Jezdecké kurzy

Výcvikové lekce pro začínající jezdce a možnost individuálního svezení

Určeny úplným začátečníkům a účastníkům rekreačních jízd na koni – obsahují teorii v rozsahu všeobecných základů, základy péče o koně v praxi, základní konzultace na téma jezdectví jako volnočasová aktivita pro všechny věkové kategorie, jezdecký výcvik na lonži ve všech chodech (krok, klus, cval), základy samostatné jízdy na koni a ovládání koně – jezdecká hala, individuální přístup a individuální plán výcviku dle dispozic každého klienta.

Výcvikové lekce pro pokročilé

Určen klientům, kteří již znají základy, jsou schopni samostatné jízdy na koni alespoň v kroku a klusu – obsahuje teorii ve vazbě na sport a pravidla, výcvik v jezdecké hale – krok, klus, cval a vedení k samostatnému absolvování jízdárenských cviků, pravidla jízdy na jízdárně, základy drezurní a skokové práce. Individuální přístup a náplň lekcí dle potřeb a dispozic klienta podporuje jezdecký vývoj až po případné absolvování oficiálních zkoušek základního výcviku jezdce.

Cenově zvýhodněné balíčky jízd - pravidelná výuka

Určen klientům všech úrovní, kteří mají zájem se pravidelně věnovat jízdě na koni. JEZDECKÁ AKADEMIE - jízda 1x týdně vždy ve stejném termínu - zahrnuje 12 jízd + 2 lekce teorie JEZDECKÁ PERNAMENTKA - 11 jízd za cenu 10, termíny se objednávají individuálně - vhodně pro ty, kteří nemají možnost docházet pravidelně ve stejných dnech a časech Oboje je možné čerpat současně a různě kombinovat dle ročního období.

Příměstské koňské tábory pro děti

Určeno pro menší skupiny dětí zejména v období letních prázdnin. Plán pobytu podporuje vývoj dětí v kolektivu a jejich vztah k přírodě a zvířatům. Děti si pod odborným dohledem osvojují správnou péči o koně a učí se základy jízdy na koni jak v teoretické, tak v praktické rovině. Pokud byste rádi zjistili více informací a plánované termíny příměstských táborů, neváhejte nás kontaktovat.Pro zájemce o pouhé povození na koni či menší děti nabízíme i možnost svezení s vodičem.


Termíny kurzů

Jezdecký výcvik probíhá v těchto časech:
Všední dny: 15:00 - 17:00 hod
Víkendy a Státní svátky: 12:00 - 14:00 hodKontakt na cvičitele
Pavlína Bůžková (objednání termínu, základní informace) +420 722 260 260


Generální partner

Mercedes-Benz

Hlavní partner

PCT John Deere KemiFloc ZS Dynín Equiservis  eLED.cz

Partner areálu

Sdružení Český ráj Centr PCO Fixkraft Caballinus Bernard Subli Sedlářství Libich Mirland Hoffmann a Žižák Astera Design A Garden Tomovy parky

Mediální partner

Jezdectví Jezdec Jezdci.cz Rádio Blaník Equitv.cz

Ostatní

ČSP Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Česká jezdecká federace
ODEBÍRÁNÍ NOVINEK

Přečtěte si prosím Zásady zpracování osobních údajů.
Přihlašte se k odběru novinek. Budeme Vás automaticky
informovat o aktuálních událostech a připravovaných akcích v našem areálu.

VAŠE PŘÁNÍ A PŘIPOMÍNKY

Máte nápad na zlepšení, něco Vám u nás chybí nebo jen
chcete poslat zpětnou vazbu? Budeme vděční za všechny Vaše názory.


ODESLAT

Všechna práva vyhrazena © 2019 Farma Ptýrov.
Vytvořila a spravuje společnost SH DATA s.r.o.
Tel. +420 722 260 260 Email. kone@farmaptyrov.cz | Kontakty

Vyplňte prosím všechny povinné údaje!

Odesláním formuláře souhlasíte se
zásadami zpracování osobních údajů .