Areál Farma Ptýrov

Farma Ptýrov, nacházející se v malebné krajině na okraji Českého ráje, je moderním a zároveň komfortním zázemím pro sportovní koně. Stájové boxy, krytá i venkovní jízdárna, koňské solárium, ale i kolotoč poskytují to nejlepší prostředí pro koně v rytmu posledních trendů koňského sportu.
Ptýrov hostí důležité akce jak domácího, tak mezinárodního významu, které jsou vždy provázeny značnou pozorností našeho i zahraničního publika a mediálního světa.Zázemí

V areálu Farma Ptýrov pořádáme v současnosti jezdecké závody v disciplínách parkurové skákání a drezura. Parametry areálu splňují veškeré požadavky pro pořádání závodů, i na těch nejvyšších úrovních. Funkcionáři závodů jsou zvoleni z řad těch nejkvalitnějších v rámci tuzemska a u významnějších závodů spolupracujeme i s osobnostmi ze zahraničí. Dále pořádáme akce s koňmi spojenými, jako jsou například soustředění, chovatelské akce a přehlídky, volnočasové aktivity nebo příměstské koňské tábory pro děti.
Moderní zázemí areálu nabízí pískové plochy a krytou halu, parkurové překážky pro kompletní sestavení parkuru na jakékoliv úrovni, dva závodní drezurní obdélníky včetně budek pro rozhodčí a to vše dle parametrů pravidel ČJF.
V areálu působí aktivně 3 jezdecké kluby, které jsou členové ČJF a spadají pod Středočeskou oblast. Dva z těchto klubů jsou zároveň členy Unie sportu.


Sportovní plochy (povrch bílý písek s geotextilií):

Jezdecká hala 18x58 m
Opracoviště 30x60 m
Kolbiště 60x70 m


Ostatní zázemí:

Kolotoč pro 6 koní, krytý lonžovací kruh, solárium pro koně, mycí box, výběhy, šatny a sociální zázemí pro jezdce.


Zázemí pro pořádání závodů:

Věž rozhodčích a další prostory pro administrativu se závody spojenou, zastřešený pevný VIP prostor, pevné zastřešené sociální zázemí s WC a sprchami, mobilní boxy pro ustájení, zpevněná parkovací plocha se zdrojem elektrického proudu a kompletním moderním sociálním zázemím. Kapacita míst k sezení pro diváky se pohybuje od 300 do 1000 míst a část je možné v případě nepříznivého počasí zastřešit.

Naše akceVýcvik jezdců

Jezdecký skokový výcvik probíhá v předem objednaných termínech pod vedením zkušených trenérů a cvičitelů, na vyhrazených tréninkových plochách s důrazem na maximální bezpečnost. Výcviková lekce je vždy přizpůsobena aktuální jezdecké úrovni a požadavkům jezdce a koně.

V případě zájmu o skokový trénink kontaktujte pana trenéra Daniela Voksu na telefonním čísle 602 109 606.

Trenéři

Daniel Voksa

Daniel Voksa

Dan je kvalifikovaným trenérem ČJF a stavitelem prkurů. Trénuje především koně a jezdce, kteří se věnují parkurovému skákání.Fotografie

Fotografie sport
Fotografie sport
Fotografie sport
Fotografie sport

Generální partner

Mercedes-Benz

Hlavní partner

PCT John Deere KemiFloc ZS Dynín Equiservis  eLED.cz

Partner areálu

Sdružení Český ráj Centr PCO Fixkraft Caballinus Bernard Subli Sedlářství Libich Mirland Hoffmann a Žižák Astera Design A Garden Tomovy parky

Mediální partner

Jezdectví Jezdec Jezdci.cz Rádio Blaník Equitv.cz

Ostatní

ČSP Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Česká jezdecká federace
ODEBÍRÁNÍ NOVINEK

Přečtěte si prosím Zásady zpracování osobních údajů.
Přihlašte se k odběru novinek. Budeme Vás automaticky
informovat o aktuálních událostech a připravovaných akcích v našem areálu.

VAŠE PŘÁNÍ A PŘIPOMÍNKY

Máte nápad na zlepšení, něco Vám u nás chybí nebo jen
chcete poslat zpětnou vazbu? Budeme vděční za všechny Vaše názory.


ODESLAT

Všechna práva vyhrazena © 2019 Farma Ptýrov.
Vytvořila a spravuje společnost SH DATA s.r.o.
Tel. +420 722 260 260 Email. kone@farmaptyrov.cz | Kontakty

Vyplňte prosím všechny povinné údaje!

Odesláním formuláře souhlasíte se
zásadami zpracování osobních údajů .